Užijte si Česko jako my

9 nevšedních tipů, kam vyrazit

DestinaCZe

Inspirujte se tipy na výlety, kterými vás provedou naši ambasadoři KubajSZ a Freecoolina. Videa a fotografie vznikly v rámci soutěže DestinaCZe 2019, ve které široká veřejnost hlasovala pro místa ve 3 kategoriích: Trendy a novinky, Kudy z nudy a Česko jede. Výsledky soutěže oznámíme co nejdříve. 

1. kategorie:
Trendy a novinky
V této kategorii jste nevybrali žádnou soutěžní destinaci.

Přehlídka nejzajímavějších míst, která vznikla nebo byla otevřela od konce minulého ročníku soutěže 2018.

Hvězdárna a planetárium Brno

Nová instalace vám přiblíží Vesmír jako nikdy dříve. Největší 3D stereoskopické planetárium ve střední Evropě přináší nejlepší pořady vlastní i světové produkce.

  

Muzeum umění a designu Benešov

V nově zrekonstruovaném muzeu zaměřeném na výtvarné umění 20. a 21. století si na své přijde každý milovník současného umění.

  

Safari pivovar Dvůr Králové

Safari pivovar je unikátní projekt spojující provoz minipivovaru s programem na záchranu nosorožců. Některé druhy piv obsahují chmel dovezený až z Jihoafrické republiky.

  

2. kategorie:
Kudy z nudy
V této kategorii jste nevybrali žádnou soutěžní destinaci.

Místa, kde si na své přijdou rodiče i děti.

EKOPark Liberec

Volnočasový park v centru Liberce je oázou klidu a zeleně, a tím tvoří ideální místo pro únik z města. Zapomenout se můžete například v bludišti ze křoví nebo v kavárně v korunách stromů.

 

Statek Bernard

Usedlost Bernard je ideálním místem pro rodinný výlet. Nabízí mnoho zábavných aktivit od řemeslných dílen až po virtuální realitu z pohledu včely.

  

Zámek Žďár nad Sázavou

Bývalý cisterciácký klášter pochází z 13. století. Jeho příběhem vás provede expozice plná multimediálních prvků, kterou můžete zakončit v kavárně nebo na zámecké terase.

 

3. kategorie:
Česko jede
V této kategorii jste nevybrali žádnou soutěžní destinaci.

Nejlepší místa pro aktivní odpočinek a zábavu v přírodě.

Resort Olešná u Frýdku-Místku

Místo, kde se vám z nabídky sportovních aktivit zatočí hlava. Představte si, že u krásné vodní plochy Olešná s výhledem na Lysou horu můžete zkusit desítky vodních a sportovních aktivit.

 

Singletrail Moravský kras

Singlterail Moravský kras nabízí ostříleným bikerům ale i rodinám s dětmi dobrodružnou jízdu po speciálně upravených přírodních stezkách.

 

Trail Park Klínovec

Lyžařské středisko Klínovec v Krušných horách nespí ani v létě. Čtyřsedačková lanovka na střechu Krušných hor vynáší namísto vášnivých lyžařů vášnivé cyklisty.

 

Hlasování v tomto ročníku soutěže bylo ukončeno.
Soutěžní formulář byl úspěšně odeslán.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Spinner