Soutěž DestinaCZe

Vyberte jedinečná místa v Česku a vyhrajte nezapomenutelné zážitky!

DestinaCZe

CzechTourism vám přináší 7. ročník soutěže DestinaCZe. Naši ambasadoři KubajSZ a Freecoolina vás provedou po devíti jedinečných destinacích, které mezi sebou soutěží ve třech kategoriích – Trendy a novinky, Kudy z nudy a Česko jede.

Hlasujte pro vašeho favorita v každé kategorii a soutěžte o vstupy do jednotlivých objektů nebo o zážitkový pobyt na 2 noci v Moravském krasu a zapůjčení kol pro 2 osoby. Soutěž trvá od 6. 5. do 2. 6. 2019.

1. kategorie:
Trendy a novinky
V této kategorii jste nevybrali žádnou soutěžní destinaci.

Podpořte místa, která slavnostně otevřela v novém! Trendy a novinky jsou přehlídkou nejzajímavějších míst, která vznikla nebo byla otevřela od konce minulého ročníku soutěže.

Hvězdárna a planetárium Brno

Nová instalace vám přiblíží Vesmír jako nikdy dříve. Největší 3D stereoskopické planetárium ve střední Evropě přináší nejlepší pořady vlastní i světové produkce.

  

Muzeum umění a designu Benešov

V nově zrekonstruovaném muzeu zaměřeném na výtvarné umění 20. a 21. století si na své přijde každý milovník současného umění.

  

Safari pivovar Dvůr Králové

Safari pivovar je unikátní projekt spojující provoz minipivovaru s programem na záchranu nosorožců. Některé druhy piv obsahují chmel dovezený až z Jihoafrické republiky.

  

2. kategorie:
Kudy z nudy
V této kategorii jste nevybrali žádnou soutěžní destinaci.

Oceňte krásu míst, kde si na své přijdou rodiče i děti.

EKOPark Liberec

Volnočasový park v centru Liberce je oázou klidu a zeleně, a tím tvoří ideální místo pro únik z města. Zapomenout se můžete například v bludišti ze křoví nebo v kavárně v korunách stromů.

 

Statek Bernard

Usedlost Bernard je ideálním místem pro rodinný výlet. Nabízí mnoho zábavných aktivit od řemeslných dílen až po virtuální realitu z pohledu včely.

  

Zámek Žďár nad Sázavou

Bývalý cisterciácký klášter pochází z 13. století. Jeho příběhem vás provede expozice plná multimediálních prvků, kterou můžete zakončit v kavárně nebo na zámecké terase.

 

3. kategorie:
Česko jede
V této kategorii jste nevybrali žádnou soutěžní destinaci.

Vyberte nejlepší místo pro aktivní odpočinek a zábavu. Svého favorita tu najde každý, kdo rád sportuje v přírodě.

Resort Olešná u Frýdku-Místku

Místo, kde se vám z nabídky sportovních aktivit zatočí hlava. Představte si, že u krásné vodní plochy Olešná s výhledem na Lysou horu můžete zkusit desítky vodních a sportovních aktivit.

 

Singletrail Moravský kras

Singlterail Moravský kras nabízí ostříleným bikerům ale i rodinám s dětmi dobrodružnou jízdu po speciálně upravených přírodních stezkách.

 

Trail Park Klínovec

Lyžařské středisko Klínovec v Krušných horách nespí ani v létě. Čtyřsedačková lanovka na střechu Krušných hor vynáší namísto vášnivých lyžařů vášnivé cyklisty.

 

Pro zařazení do soutěže potřebujeme váš platný e-mail, abychom vás mohli kontaktovat v případě výhry.

Přihlásit e-mailem
Přihlásit se pomocí
Facebook účtu
Přihlásit se pomocí
Google účtu
Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů.
Musíte souhlasit s pravidly soutěže.
Musíte být přihlášeni jedním z výše uvedených způsobů.
Soutěžní formulář byl úspěšně odeslán.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Spinner